Przez wiele lat pracowałam i zdobywałam doświadczenie w biurach rachunkowych jako samodzielna księgowa, w pełni odpowiedzialna za prowadzenie spraw powierzonych mi klientów. W ramach swojej pracy nie tylko zajmowałam się księgowaniem operacji gospodarczych, ale również byłam odpowiedzialna za kontakty z klientami i reprezentowanie ich przed różnymi instytucjami (US, ZUS itp.). Ponadto przez kilka lat pracowałam jako główna księgowa w jednostce budżetowej w Zespole Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Jednostek Oświatowych gdzie obsługiwałam kilkanaście szkół i kierowałam pracą kilku pracowników.

 

Ponieważ należę do osób ambitnych, pełnych pasji i zaangażowania i konsekwentnie dążę do celu, w 2018 roku zrealizowałam swój plan prowadzenia samodzielnej działalności gospodarczej - otwierając własne biuro rachunkowe. Ugruntowaną wiedzę i doświadczenie zawodowe przełożyłam tym samym na realizację swojego celu zawodowego.

 

Podziwiam ludzi przedsiębiorczych i szanuję ich inicjatywy. Dlatego też z zaangażowaniem i otwartością wspieram ludzi przedsiębiorczych w rozwoju biznesu na każdym jego etapie. Moje zdolności analityczne i doświadczenie pomagają zwiększać efektywność funkcjonowania firm. Jestem otwarta na nowoczesne rozwiązania IT, automatyzację i digitalizację w księgowości. Jestem członkinią Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Potrafię znaleźć optymalne wyjście z trudnych sytuacji. Mam umiejętność rozwiązywania problemów w warunkach stresowych. Zawsze dotrzymuję wyznaczonych terminów.

 

A prywatnie...

Jestem miłośniczką podróży. W wolnych chwilach sama planuję trasy zwiedzania. Moja otwartość, uśmiech i empatia przyczyniają się do szybkiej aklimatyzacji w nowych miejscach z poszanowaniem odrębności kulturowej miejscowej ludności. Uwielbiam obcowanie z przyrodą, zwiedzanie nietypowych miejsc oraz próbowanie lokalnych smakołyków. Z każdego urlopu wracam z setkami zdjęć, odświeżona i pełna energii do wyzwań dnia codziennego.

Po pracy preferuję ruch na świeżym powietrzu, ale także rozgrywanie gier planszowych oraz rozwiązywanie łamigłówek.

 

Certyfikaty

Biuro Rachunkowe Martyna Bury

Nowoczesna księgowość

  1. pl
  2. en

Uprawnienia

 

Właścicielka biura rachunkowego posiada Certyfikat Księgowy uprawniający 
do usługowego prowadzenia
ksiąg rachunkowych nadany przez Ministra Finansów RP.

Biuro Rachunkowe Martyna Bury

ul. Józefa Becka 16/3

51-672 Wrocław

oddziały:

ul. Karmelkowa 20a

52-437 Wrocław

oraz

63-524 Czajków 23

gmina Czajków, woj. wielkopolskie

tel.: 601-096-444

 

e-mail: martyna.bury@brmb.pl

 

Biuro Rachunkowe Martyna Bury

NIP: 894-141-92-38

Regon: 381020361

Certyfikat Księgowy nr 67366/2014