Biuro rachunkowe powstało stosunkowo niedawno bo w połowie 2018 r. Było to zrealizowaniem moich planów prowadzenia samodzielnej działalności gospodarczej. Jednak mimo krótkiego okresu prowadzenia własnej firmy posiadam ugruntowaną wiedzę i doświadczenie zawodowe. Przez wiele lat zatrudniona byłam w innych biurach rachunkowych jako samodzielna księgowa w pełni odpowiedzialna za prowadzenie wszelkich spraw powierzonych mi klientów. W ramach tej samodzielnej pracy nie tylko zajmowałam się księgowaniem operacji gospodarczych, ale również byłam odpowiedzialna za kontakty z klientami oraz reprezentowaniem ich przed różnymi instytucjami (US, ZUS itp.). Ponadto przez kilka lat pracowałam jako główna księgowa w jednostce budżetowej w Zespole Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Jednostek Oświatowych gdzie obsługiwałam kilkanaście szkół i kierowałam pracą kilku pracowników.

Jestem członkinią Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Należę do osób ambitnych, pełnych pasji i zaangażowania. Konsekwentnie dążę do celu. Potrafię znaleźć optymalne wyjście z trudnych sytuacji. Posiadam umiejętność rozwiązywania problemów w warunkach stresowych. Zawsze dotrzymuję wyznaczonych terminów. Moje zdolności analityczne i doświadczenie pomagają zwiększać efektywność funkcjonowania firm. Podziwiam ludzi przedsiębiorczych i szanuję ich inicjatywy. Dlatego też z zaangażowaniem i otwartością wspieram ich w rozwoju biznesu na każdym jego etapie. Jestem otwarta na nowoczesne
rozwiązania IT, automatyzację i digitalizację w księgowości.

A prywatnie...
Jestem miłośniczką podróży. W wolnych chwilach sama planuję trasy zwiedzania.

Moja otwartość, uśmiech i empatia przyczyniają się do szybkiej aklimatyzacji w nowych miejscach z poszanowaniem odrębności kulturowej miejscowej ludności. Uwielbiam obcowanie z przyrodą, zwiedzanie nietypowych miejsc oraz próbowanie lokalnych smakołyków kulinarnych. Z każdego urlopu wracam z setkami zdjęć, odświeżona i pełna energii do wyzwań dnia codziennego. Po pracy preferuję ruch na świeżym powietrzu, ale także rozgrywanie gier planszowych oraz rozwiązywanie łamigłówek.

Certyfikaty

Biuro Rachunkowe Martyna Bury

Uprawnienia

 

Właścicielka biura rachunkowego posiada Certyfikat Księgowy uprawniający 
do usługowego prowadzenia księgowość nadany przez Ministra Finansów RP.

Biuro Rachunkowe Martyna Bury

ul. Józefa Becka 16/3

51-672 Wrocław

tel.: 601-096-444

 

e-mail: martyna.bury@brmb.pl

NIP: 894-141-92-38

Regon: 381020361

Certyfikat Księgowy nr 67366/2014